Tak ako v minulých rokoch, aj koncom roku 2022, zostavila skupina nadšencov, v spolupráci s turistickými klubmi a organizátormi turistických podujatí, OBLASTNÝ TURISTICKÝ KALENDÁR MALÉ KARPATY A OKOLIE“. Tentoraz pre rok 2023. Turisti v ňom nájdu zoznam a popis verejne prístupných otvorených turistických podujatí, plánovaných v roku 2023 v celom regióne Západné Slovensko (Malé Karpaty, Považský Inovec, Záhorie, Podunajská nížina, Biele Karpaty, …).

Širokej turistickej verejnosti predkladáme jeho elektronickú verziu. Kalendár je dostupný aj na stránke Klubu bratislavských turistov: https://kbt.kubla.sk/2022/11/28/kalendar-2023-male-karpaty/
V elektronických súboroch je jedna verzia kalendára chronologicky usporiadaná pre prehliadanie a prehľadné čítanie. Druhá verzia je usporiadaná pre obojstrannú  tlač a zostavenie po vytlačení ako zošit formátu A5. Zostavovatelia kalendára prosia turistov o jeho rozširovanie vo svojom okolí a v celej turistickej komunite.

Do kalendára sú zaradené aj tradičné podujatia nášho klubu KST Hlohovec – JARNÝ POCHOD HP (15.4.2023) a JESENNÝ POCHOD HP (21.10.2023) a ďalšie dve podujatia, ktoré sa konajú v Hlohovci (POCHOD FOFR – poriada  1.4.2023 Obec Tepličky v spolupráci s Cechom vinárov Hlohovecka) a JESENNÉ PUTOVANIE PO VINOHRADOCH – poriada 7.10.2023 Cech vinárov Hlohovecka) a jedno podujatie s cieľom v Hlohovci (BLATOVÝ POCHOD – poriada 18.11.2023 TJ Bezovec Piešťany).

Dôležité upozornenie!
Turistické podujatia, uvedené v kalendári, sa uskutočnia len v prípade, že epidemiologická situácia na Slovensku umožní organizovať hromadné podujatia. Ak sa chcete uistiť, či sa konkrétne turistické podujatie, uvedené v kalendári koná, kontaktujte prosím usporiadateľov podujatia, ktorí Vám podajú aktuálne informácie.

Turistický kalendár verzia pre tlač (.pdf)